Tel.: +420 778 743 704 / Mail: info@nerezove-komponenty.cz

Nerezové zábradlí a komponenty
Produkt Počet Cena
Váš nákupní košík je prázdný

Rozměření zábradlí

1. Před uskutečněním objednávky se musíte rozhodnout, jakou výplň zábradlí zvolíte, ale také jaké kotvení sloupků budete chtít na schodišti / galerii. V nabídce našeho e-shopu můžete zakoupit buď sloupek „s horním kotvením“, který je na ploše nášlapu (podlahy) nebo sloupek „s bočním kotvením“, který je kotven z boku schodiště (špalety). U bočního kotvení musíte při umístění sloupků dbát na to, abyste měli dostatek místa pro vyvrtání kotvících otvorů.

2. Rozvrhněte umístění sloupků na schodišti (galerii). Počet sloupků se odvíjí od délky ramene schodiště (galerie). Sloupky by měly být vzdáleny od sebe cca. 1 metr. Sloupky se snažíme na schodišti umístit do středu šířky nášlapu tak, aby byla +- dodržena výše zmíněná rozteč 1 metr mezi jednotlivými sloupky. Výška zábradlí nesmí být u hloubky volného prostoru do 3 metrů nižší než 90 cm. U hloubky volného prostoru od 3 do 12 metrů je minimální výška zábradlí 1 metr – viz. Normy.

Napište nám

Za účelem odbavení dotazu zpracováváme Vaše osobní údaje.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.